Bir Sonbahar Klasiği:Yedigöller-Amasra-SafranboluSEYAHAT TARİHİ
01-02 Kasım2019 (Cuma-C.tesi)

Seyahat ücret ve detayları için lütfen info@fototrek.com adresine bir mail gönderin !

Seyahatlerimiz Latmos Travel (Tursab Belge No 7192) tarafından düzenlenmektedir. Bu seyahatimizde rehberlik / danışmanlığı Cenk GENÇDİŞ yapmaktadır.

AÇIKLAMA

Fotoğrafçılar bilirler, sonbaharda fotoğraf Yedigöller Milli Parkı’nda çekilir. Zira yaz bittiği, kışın ise daha kendini göstermediği zamanlarda, ışık ve renk fotoğrafçılar için enteresan olanaklar verir. Güneş bu sonbahar aylarından itibaren tepe konumundan yatay konuma geçtiği için renklerin kontrastı giderek yumuşar. Doğa da giderek renk değiştirir.

Yedigöller'de sonbahar renkleriyle doğa fotografçılığı çalışması yaptıktan sonra Amasra'ya geçeceğiz. Amasra'da gündoğumu çekimleri ana konumuzu oluşturacak... Safranbolu'da ise tarihi doku içerisinde mimari çekimler yapacağız.

Hafta sonları Yedigöller Milli Parkı'ndaki yoğunluk sebebiyle bu yolculuğumuzda Cuma günü Yedigöller'de olacağız... Perşembe'yi Cuma'ya bağlayan gece 01:00'de İstanbul'dan özel minibüsümüz ile yola çıkacağız. Sabah erken ulaştığımız Yedigöller'de öğleden sonraya kadar çekimlerimizi yapacak ve Amasra'ya geçeceğiz. Cumartesi sabahı gündoğumunda başlayan çekimlerimizi tamamladıktan sonra Safranbolu'ya geçeceğiz. Safranbolu'daki çekimlerimizi tamamladıktan sonra dönüş yolculuğuna geçeceğiz. Cumartesi gece İstanbul'da olacağız. Bu yolculuğumuz 12 kişiyle sınırlıdır.


BAZI DETAYLAR

ÜCRETE DAHİL OLANLAR
Cenk Gençdiş Fotoğraf Danışmanlığı
1 gece konaklama
2 kahvaltı
1 öğlen yemeği
Özel minibüsümüz ile ulaşım
TURSAB Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR;
Kişisel harcamalar
Amasra'da akşam, Safranbolu'da öğlen yemeği
Alkollü içecekler
Otel ekstraları
Müze ve ören yeri giriş ücretleri