Yedigöller - Amasra - Safranbolu Yolculuğu : 10-11 Kasım 2017


Yolculuk Tarihleri
10 - 11 Kasım 2017

Tüm ulaşımlar, Amasra'da konaklama, Cuma - C.tesi kahvaltılar, Cuma öğlen yemeği, fotograf danışmanlığı dahil olmak üzere ücret 520 TL'dir. C.tesi öğlen yemeği, Cuma akşam yemeği, alkollü içecekler ücrete dahil değildir.

Açıklama

Fotografçılar bilirler, sonbaharda fotograf Yedigöller Milli Parkı’nda çekilir. Zira yaz bittiği, kışın ise daha kendini göstermediği zamanlarda, ışık ve renk fotografçılar için enteresan olanaklar verir. Güneş bu sonbahar aylarından itibaren tepe konumundan yatay konuma geçtiği için renklerin kontrastı giderek yumuşar. Doğa da giderek renk değiştirir.

Yedigöller'de sonbahar renkleriyle doğa fotografçılığı çalışması yaptıktan sonra Amasra'ya geçeceğiz. Amasra'da gündoğumu çekimleri ana konumuzu oluşturacak... Safranbolu'da ise tarihi doku içerisinde mimari çekimler yapacağız.

Hafta sonları Yedigöller Milli Parkı'ndaki yoğunluk sebebiyle bu yolculuğumuzda Cuma günü Yedigöller'de olacağız... Perşembe'yi Cuma'ya bağlayan gece 01:00'de İstanbul'dan özel minibüsümüz ile yola çıkacağız. Sabah erken ulaştığımız Yedigöller'de öğleden sonraya kadar çekimlerimizi yapacak ve Amasra'ya geçeceğiz. Cumartesi sabahı gündoğumunda başlayan çekimlerimizi tamamladıktan sonra Safranbolu'ya geçeceğiz. Safranbolu'daki çekimlerimizi tamamladıktan sonra dönüş yolculuğuna geçeceğiz. Cumartesi gece İstanbul'da olacağız. Bu yolculuğumuz 12 kişiyle sınırlıdır.

Ödeme Yöntemleri
  • Havale / EFT
    Yolculuğumuza kayıt olabilmek için Garanti Bankası Cihangir Şubesi (575 Şube Kodu) 6697903 numaralı Cenk GENÇDİŞ adına olan hesaba (IBAN TR66 0006 2000 5750 0006 6979 03) yolculuk bedeli olan 520 TL'yi yatırıp dekontu info@fototrek.com adresine mail olarak göndermeniz gerekmektedir. Dekontu bankadan direkt olarak değil, iletişim bilgilerinizi ekleyerek kendi mailinizden göndermeniz gerekmektedir.
  • Kredi Kartı
    Fotograf yolculuklarımızda kredi kartıyla ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.