Anasayfa / Yedigöller - Safranbolu - Amasra Fotograf Yolculuğu

YEDIGOLLER SAFRANBOLU AMASRA FOTOGRAF YOLCULUGU / 10-11 KASIM 2017

Fotografçılar bilirler, sonbaharda fotograf Yedigöller Milli Parkı’nda çekilir. Zira yaz bittiği, kışın ise daha kendini göstermediği zamanlarda, ışık ve renk fotografçılar için enteresan olanaklar verir. Güneş bu sonbahar aylarından itibaren tepe konumundan yatay konuma geçtiği için renklerin kontrastı giderek yumuşar. Doğa da giderek renk değiştirir.  

Yedigöller'de sonbahar renkleriyle doğa fotografçılığı çalışması yaptıktan sonra Amasra'ya geçeceğiz. Amasra'da gündoğumu çekimleri ana konumuzu oluşturacak... Safranbolu'da ise tarihi doku içerisinde mimari çekimler yapacağız.

 

ROTA - YOLCULUK TARIHI - UCRET - KAYIT

BU YOLCULUĞUMUZ 10 - 11 KASIM 2017 TARİHLERİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR !

Hafta sonları Yedigöller Milli Parkı'ndaki yoğunluk sebebiyle bu yolculuğumuzda Cuma günü Yedigöller'de olacağız...
Perşembe'yi Cuma'ya bağlayan gece 01:00'de İstanbul'dan özel minibüsümüz ile yola çıkacağız. Sabah erken ulaştığımız Yedigöller'de öğleden sonraya kadar çekimlerimizi yapacak ve Amasra'ya geçeceğiz. Cumartesi sabahı gündoğumunda başlayan çekimlerimizi tamamladıktan sonra Safranbolu'ya geçeceğiz. Safranbolu'daki çekimlerimizi tamamladıktan sonra dönüş yolculuğuna geçeceğiz. Cumartesi gece İstanbul'da olacağız. Bu yolculuğumuz 12 kişiyle sınırlıdır.

Tüm ulaşımlar, Amasra'da konaklama, Cuma - C.tesi kahvaltılar, Cuma öğlen yemeği, fotograf danışmanlığı dahil olmak üzere ücret 520 TL'dir. Pazar öğlen yemeği, Cuma akşam yemeği, alkollü içecekler ücrete dahil değildir.

Yolculuğumuza kayıt olabilmek için Yapı Kredi Bankası Gümüşsuyu Şubesi (276 Şube Kodu) 51870515 numaralı OPUS NOESİS DANIŞMANLIK adına olan hesaba (IBAN TR67 0006 7010 0000 0051 8705 15) yolculuk ücreti olan 520 TL'yi  yatırıp dekontu info@fototrek.com adresine mail olarak göndermeniz yeterlidir. Dekontu bankadan direkt olarak değil, iletişim bilgilerinizi ekleyerek kendi mailinizden göndermeniz gerekmektedir.