Anasayfa / Yedigöller - Safranbolu - Amasra Fotograf Yolculuğu

YEDIGOLLER SAFRANBOLU AMASRA FOTOGRAF YOLCULUGU / 10-11 KASIM 2017

Fotografçılar bilirler, sonbaharda fotograf Yedigöller Milli Parkı’nda çekilir. Zira yaz bittiği, kışın ise daha kendini göstermediği zamanlarda, ışık ve renk fotografçılar için enteresan olanaklar verir. Güneş bu sonbahar aylarından itibaren tepe konumundan yatay konuma geçtiği için renklerin kontrastı giderek yumuşar. Doğa da giderek renk değiştirir.  

Yedigöller'de sonbahar renkleriyle doğa fotografçılığı çalışması yaptıktan sonra Amasra'ya geçeceğiz. Amasra'da gündoğumu çekimleri ana konumuzu oluşturacak... Safranbolu'da ise tarihi doku içerisinde mimari çekimler yapacağız.

 

ROTA - YOLCULUK TARIHI - UCRET - KAYIT

Hafta sonları Yedigöller Milli Parkı'ndaki yoğunluk sebebiyle bu yolculuğumuzda Cuma günü Yedigöller'de olacağız...
Perşembe'yi Cuma'ya bağlayan gece 01:00'de İstanbul'dan özel minibüsümüz ile yola çıkacağız. Sabah erken ulaştığımız Yedigöller'de öğleden sonraya kadar çekimlerimizi yapacak ve Amasra'ya geçeceğiz. Cumartesi sabahı gündoğumunda başlayan çekimlerimizi tamamladıktan sonra Safranbolu'ya geçeceğiz. Safranbolu'daki çekimlerimizi tamamladıktan sonra dönüş yolculuğuna geçeceğiz. Cumartesi gece İstanbul'da olacağız. Bu yolculuğumuz 12 kişiyle sınırlıdır.

Tüm ulaşımlar, Amasra'da konaklama, Cuma - C.tesi kahvaltılar, Cuma öğlen yemeği, fotograf danışmanlığı dahil olmak üzere ücret ...... TL'dir. Pazar öğlen yemeği, Cuma akşam yemeği, alkollü içecekler ücrete dahil değildir.

BU YOLCULUĞUMUZ 10 - 11 KASIM 2017 TARİHLERİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR !

Yolculuğumuza kayıt olabilmek için Garanti Bankası Cihangir Şubesi (575 Şube Kodu) 6697903 numaralı Cenk GENÇDİŞ adına olan hesaba (IBAN TR66 0006 2000 5750 0006 6979 03) yolculuk ücreti olan ...... TL'yi  yatırıp dekontu info@fototrek.com adresine mail olarak göndermeniz yeterlidir. Dekontu bankadan direkt olarak değil, iletişim bilgilerinizi ekleyerek kendi mailinizden göndermeniz gerekmektedir.