Uzun Pozlama ve ND Filtre Kullanımı AtölyesiATÖLYE TARİHLERİ

Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi

24 AĞUSTOS 2019
C.tesi 14.00-20.00, toplam 1 gün, 6 saat

AÇIKLAMA

Bu bir günlük atölye programı katılımcıların ışık ve pozlama hakkında çok geniş bir bilgi dağarcığına sahip olmasını sağlayacak.
Uzun pozlama yapmanın yöntemleri, uzun pozlamanın görsel etkileri, fotoğrafta hız ve hareket duygusunu vurgulama teknikleri, tripod kullanımı gün boyunca konuşulacak ve denenecek başlıklar olacak.

Saat 14.00-16.00 / Teorik Bölüm
Katılımcılar Fototrek & İstanbul Hatırası Fotoğraf Merkezi'nde bir araya gelecekler ve enstantane - diyafram ilişkisi, ISO'nun görselliğe etkisi, uzun pozlama ve görsel etkisi, tripodlar ve kullanımları, uzaktan kumanda ve WI-FI özelliği kullanımı başlıklarında özel olarak hazırlanan ders sunumu eşliğinde bir ders işleyecekler.

Saat 16.30-20.00/ Pratik Uygulama
Katılımcılar teorik dersin ardından Moda Sahili - Kadıköy'e gidecekler ve burada 3,5-4 saatlik bir çekim çalışması gerçekleştirecekler. Bu çalışmada konuya karar vermek, doğru hareketi seçmek, makine ve tripod kurulumu, farklı uzun pozlama çekim teknikleri başlıklarını içeren 4-5 farklı çekim yapacaklar.

Tavsiye edilen ekipman
Uzun pozlama izin veren bir fotoğraf makinesi (B-BULB- konumu bulunan)
Tripod
Uzaktan kumanda (varsa)
(WI-FI özelliği bulunan bir makine de aynı işi görecektir)
Polarize filtre (varsa)
ND (yoğunluk) Filtre (varsa)


ÖDEME YÖNTEMLERİ

Uzun Pozlama ve ND Filtre Kullanımı Atölyesi ücreti 350 TL'dir. Ücrete teorik eğitimleri, uygulama çalışmalarında danışmanlık, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir.
 • Havale / EFT
  Atölyeye kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.

  Garanti Bankası Moda Şubesi
  Murat PULAT adına
  IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92

 • Kredi Kartı
  Aşağıdaki butona tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
  Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir.