Anasayfa / Temel Fotografçılık

TEMEL FOTOGRAFCILIK EGITIMI (1. KUR)

Fotograf, sanatın diğer dalları gibi bir anlatım dilidir. Sadece "doğadaki objeleri ışık aracılığı ile kaydetmek" olarak kabul edilemez. Fotografın  içinde teknik, estetik, anlatım gibi öğeler de yer alır. FOTOTREK FOTOGRAF MERKEZİ'nde yıl boyunca bu konularda, farklı seviyelerde seminerler verilmektedir. Seminerler özel olarak hazırlanan sunumlar eşliğinde yapılmaktadır. Seminerlerdeki temel hedef katılımcıların teknik birikimlerini yeterli seviyeye ulaştırmak, estetik ve içerik birikimlerine katkıda bulunmaktır.
"Hayata vizörden bakmak için ..."

 

Bu eğitim programı katılımcıların dijital fotograf dünyasının teknik ve yaratıcı yönlerini keşfetmelerine yardımcı olacak bir seminerler dizisidir. Özel olarak hazırlanan ders sunumlarıyla işlenen teorik derslerde fotograf makinesi kullanımı ve fotograf sanatının temel teknik bilgileri aktarılır. Makineler, objektifler, enstantane - diyafram, ışık - renk - pozlama bilgisi, kompozisyon kriterleri, fotografta anlatım dili oluşturmak, fotografça bakış yöntemleri başlıca konuları oluşturuyor. Eğitmenler eşliğinde yapılacak çekim gezileri ile teorik bilgiler hayata geçiriliyor.

KONULAR - EN YAKIN DONEM - UCRET - KAYIT

YENİ SEMİNER DÖNEMİ 24 EKİM 2017 SALI GÜNÜ BAŞLIYOR !

Salı akşamları 19:15 - 21:30 saatleri arasında yapılan teorik derslere ek olarak 3. ve 5. haftanın Pazar günleri İstanbul içinde çekim gezileri de gerçekleştiriliyor. Toplam 20 saatlik eğitim 6 haftada tamamlanıyor.

Bu eğitimin toplam ücreti 600 TL'dir. Seminer 12 kişiyle sınırlıdır.

Teorik derslerde fotograf makineleri, objektifler, enstantane - diyafram, ışık, renk, ISO, White Balance, kompozisyon kriterleri, fotografta anlatım dili oluşturma ipuçları konuları işleniyor. Her katılımcıya 140 sayfalık temel fotograf kitapçığı veriliyor. Fotograf makinesi olmayan katılımcılar Fototrek Fotograf Merkezi'nin makinelerini kullanabiliyorlar.  

ÖDEME YÖNTEMLERİ
HAVALE / EFT İÇİN

Yapı Kredi Bankası Gümüşsuyu Şubesi (276 Şube Kodu) 51870515 numaralı OPUS NOESİS DANIŞMANLIK adına olan hesaba (IBAN TR67 0006 7010 0000 0051 8705 15) seminer bedeli olan 600 TL'yi yatırıp dekontu  info@fototrek.com adresine mail olarak göndermeniz gerekmektedir.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME İÇİN

Aşağıdaki butona tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir.