Anasayfa / Temel Fotografçılık

TEMEL FOTOGRAFCILIK EGITIMI - HIZLANDIRILMIS OZEL DONEM
19 - 20 AGUSTOS 2017 HAFTA SONU

Fotograf, sanatın diğer dalları gibi bir anlatım dilidir. Sadece "doğadaki objeleri ışık aracılığı ile kaydetmek" olarak kabul edilemez. Fotografın  içinde teknik, estetik, anlatım gibi öğeler de yer alır. FOTOTREK FOTOGRAF MERKEZİ'nde yıl boyunca bu konularda, farklı seviyelerde seminerler verilmektedir. Seminerler özel olarak hazırlanan sunumlar eşliğinde yapılmaktadır. Seminerlerdeki temel hedef katılımcıların teknik birikimlerini yeterli seviyeye ulaştırmak, estetik ve içerik birikimlerine katkıda bulunmaktır.
"Hayata vizörden bakmak için ..."


12 yıldır yaz mevsiminde gerçekleştirdiğimiz HIZLANDIRILMIŞ ÖZEL DÖNEM programımızda teorik ve pratik çalışmalarla fotograf dünyasına etkili bir giriş yapacaksınız... Bir hafta sonu, 2 gün olarak gerçekleştirilecek seminer programında teorik derslerin yanı sıra çekim çalışması ile bilgiler hayata geçiriliyor.

Özel olarak hazırlanan ders sunumlarıyla işlenen teorik derslerde fotograf makinesi kullanımı ve fotograf sanatının temel teknik bilgileri aktarılır. Makineler, objektifler, enstantane - diyafram, ışık - renk - pozlama bilgisi, kompozisyon kriterleri, fotografta anlatım dili oluşturmak başlıca konuları oluşturuyor.

KONULAR - EN YAKIN DONEM - UCRET - KAYIT


YENI SEMINER DÖNEMI
19 - 20 AĞUSTOS 2017 HAFTA SONUNDA GERÇEKLEŞTİRİLECEK !

Cumartesi 11:00 - 17:00 / Pazar 10:00 - 17:00 arasında gerçekleştirilen seminer toplam 13  saatlik eğitim 2 günde tamamlanıyor.
Bu eğitimin toplam ücreti 400 TL'dir. Seminer 12 kişiyle sınırlıdır.

Teorik derslerde fotograf makineleri, objektifler, enstantane - diyafram, ışık, renk, ISO, White Balance, kompozisyon kriterleri, fotografta anlatım dili oluşturma ipuçları konuları işleniyor. Her katılımcıya 140 sayfalık temel fotograf kitapçığı veriliyor. Fotograf makinesi olmayan katılımcılar Fototrek Fotograf Merkezi'nin makinelerini kullanabiliyorlar.


ÖDEME YÖNTEMLERİ
HAVALE / EFT İÇİN

Garanti Bankası Cihangir Şubesi (575 Şube Kodu) 6697903 numaralı Cenk GENÇDİŞ adına olan hesaba (IBAN TR66 0006 2000 5750 0006 6979 03) seminer bedeli olan 400 TL'yi yatırıp dekontu  info@fototrek.com adresine mail olarak göndermeniz gerekmektedir.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME İÇİN

Aşağıdaki butona tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir.