Stüdyo Fotoğrafçılığı Atölyesi: Portre ÇekimiATÖLYE TARİHLERİ

Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi

HAFTA SONU DÖNEMİ
EYLÜL 2019
Pazar 12.00-19.00, toplam 1 gün, 7 saat

AÇIKLAMA

Stüdyo fotoğrafçılığı sürekli hayatımızda olan bir dal. Her gün karşılaştığımız reklam fotoğrafları, afişler, billboardlar, posterler bu çalışmanın sonuçları olarak hayatımızda yer alıyor.

Stüdyo fotoğrafçılığı atölyesinde yaratıcı stüdyo fotoğrafları çekmeye yardımcı olacak bilgiler paylaşılmaktadır.

Paraflaşlar, flaş aksesuarları, flaşmetre kullanımı, portre çekimlerindeki aksesuarlar, saç ve arka plan aydınlatması atölyede paylaşılan konuların arasında yer alıyor.

Atölye Programı
Saat 12.00-14.30
Stüdyo flaşları ve aksesuarlar
(Portre tası, soft box, şemsiye, yansıtıcı kullanımı)
Flaşmetreyle ışık ölçümü
Stüdyo aydınlatması, ışığın yönü, gücü ve kontrastının kontrol edilmesi
Tüm bu başlıklar stüdyomuzda uygulamalı olarak anlatılacak ve örnek çalışmalar bir vitrin mankeni üzerinde yapılacaktır. Katılımcılar bu bölümde ışık kuracak, flaş aksesuarlarıyla ışığın yapısını ve karakterini değiştirmeyi çalışacaklar.

Saat 15.00-19.00
Çalışmanın bu bölümünde katılımcılar birbirlerine modellik yapacaklar ve sırayla bir önceki oturumda edindikleri bilgileri deneme imkânı bulacaklar.


ÖDEME YÖNTEMLERİ

Stüdyo Fotoğrafçılığı Atölyesi: Portre Çekimi ücreti 500 TL'dir. Ücrete teorik eğitimler, uygulama çalışmalarında danışmanlık, stüdyo ekipmanı kullanımı, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir.
 • Havale / EFT
  Atölyeye kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.

  Garanti Bankası Moda Şubesi
  Murat PULAT adına
  IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92

 • Kredi Kartı
  Aşağıdaki butona tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
  Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir.