Stüdyo Fotografçılığı - Portre Atölyesi


Atölye Tarihi
Yeni Dönem Yakında Açıklanacaktır.


Atölye Ücreti

250 TL
Toplam 1 günde 7 saat eğitim
Atölye çalışması 7 kişiyle sınırlıdır.
Açıklama

Tüm profesyonel fotografçılar stüdyo ortamında portre, still life ya da ürün fotografları çekmiştir. Çeşitli özellikteki flaşlara hakim olmak ışık üzerindeki kontrolün fotografçıda olmasını sağlar. Özel olarak hazırlanan stüdyomuzda farklı güçlerdeki flaşları ve aksesuarları kullanarak profesyonelliğe ilk adımı atacaksınız.

Paraflaşlar, flaş aksesuarları, flaşmetre kullanımı, portre çekimlerindeki aksesuarlar, saç ve arka plan aydınlatması atölye konularını oluşturuyor.

Özel sunumların izlenmesinin ardından tüm başlıklarda model ile çekimler yapılıyor. Katılımcıların fotograf makineleri ile atölyeye katılmaları tavsiye ediliyor.

 

Ödeme Yöntemleri
  • Havale / EFT
    Seminer programına kayıt olabilmek için Garanti Bankası Cihangir Şubesi (575 Şube Kodu) 6697903 numaralı Cenk GENÇDİŞ adına olan hesaba (IBAN TR66 0006 2000 5750 0006 6979 03) seminer bedeli olan 250 TL'yi yatırıp dekontu info@fototrek.com adresine mail olarak göndermeniz gerekmektedir.
  • Kredi Kartı
    Aşağıdaki butona tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
    Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir.  
    Seminer tarihi belirlendiğinde kredi kartıyla ödeme butonu aktif hale getirilecektir.