Anasayfa / Sanatta Yolculuk Semineri

BERNA SAYAR ILE SANATTA YOLCULUK SEMINERI

Sanatta Yolculuk Seminerleri başlangıcından günümüze tarihsel süreç içerisinde sanatın; başkalaşan, değişen ve dönüşen biçimlerinin ve metotlarının irdeleneceği seminer dizisidir. Yapılacak olan sunumlarda sanatı günümüze getiren, sosyo-ekonomik, politik ve dinsel dinamiklerin özellikle üzerinde durulacaktır. Seminer programı, zengin görsel materyal, video gösterimleri ve fotograf gösterileri ile desteklenmektedir.  

KONULAR - EN YAKIN DONEM - UCRET - KAYIT

Pazar 11:00 - 17:00 saatleri arasında yapılan atölye çalışması toplam 6 saat olarak 1 günde tamamlanıyor. Bu eğitimin toplam ücreti 300 TL'dir. Atölye çalışması 10 kişiyle sınırlıdır.

Atölye çalışmasında iPhone kullanımı, temel bilgileri, aksesuarları - temel fotograf prensipleri ve snapseed - eksik application (uygulama) yüklenmesi  -  application'lar (uygulamalar) ve iPhone sanatı temel bilgileri  - iPhone sanatı uygulamaları teorik ve pratik olarak işleniyor.

YENI ATÖLYE DÖNEMI YAKINDA DUYURULACAKTIR !

Atölye dönemine kayıt olabilmek için Garanti Bankası Cihangir Şubesi (575 Şube Kodu) 6697903 numaralı Cenk GENÇDİŞ adına olan hesaba (IBAN TR66 0006 2000 5750 0006 6979 03) atölye ücreti olan 300 TL'yi  yatırıp dekontu info@fototrek.com adresine mail olarak göndermeniz yeterlidir. Dekontu bankadan direkt olarak değil, iletişim bilgilerinizi ekleyerek kendi mailinizden göndermeniz gerekmektedir.