Berna Sayar ile Sanat Tarihine Yolculuk Semineri


Seminer Tarihleri
20 Kasım 2017 P.tesi

Saatler: 19.30-21.30

Seminer Ücreti

400 TL
10 saat eğitim, toplam 5 hafta
Açıklama

Sanatta Yolculuk Semineri başlangıcından günümüze tarihsel süreç içerisinde sanatın; başkalaşan, değişen ve dönüşen biçimlerinin ve metotlarının irdeleneceği seminer dizisidir. Yapılacak olan sunumlarda sanatı günümüze getiren, sosyo-ekonomik, politik ve dinsel dinamiklerin özellikle üzerinde durulacaktır. Seminer programı, zengin görsel materyal, video gösterimleri ve fotograf gösterileri ile desteklenmektedir.

İlkel dönem, ilk uygarlıklar olan; Mezopotamya, Mısır ve Yunan sanatları, Roma sanatı, Doğu sanatı ve Gotik sanatı, Rönesans ve Barok sanat,  maniyerizm, sanatta “-izmler” yüzyılı olarak adlandırılan 19 yy sanatı; Neoklasizm, Romantizm, Realizm, Sembolizm, Empresyonizm ve Post Empresyonizm, 20. yüzyıl, Fovizm, Ekspresyonizm, Kübizm, Füturizm, Sürrealim ve Soyut Sanat, Video sanatından, pop sanata kavramsal sanattan fluxusa performans gösterilerinden body arta ve enstelasyonlara kadar sanatın en bireysel dönemi.

Ödeme Yöntemleri
  • Havale / EFT
    Seminer programına kayıt olabilmek için Garanti Bankası Cihangir Şubesi (575 Şube Kodu) 6697903 numaralı Cenk GENÇDİŞ adına olan hesaba (IBAN TR66 0006 2000 5750 0006 6979 03) seminer bedeli olan 400 TL'yi yatırıp dekontu info@fototrek.com adresine mail olarak göndermeniz gerekmektedir.
  • Kredi Kartı
    Aşağıdaki butona tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
    Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir.