Anasayfa / Pushkar Panayırı'nda Hindistan Yolculuğu

PUSHKAR PANAYIRI'NDA HINDISTAN SEYAHATI / 25 EKIM - 05 KASIM 2017

"Ölmeden önce görmeniz gerekenler listesi"nde her zaman üst sıralarda yer alan Pushkar Deve Panayırı için yine yollara düşüyoruz... 200 bin hacı, 50 bin deve ve büyükbaş hayvanın yer aldığı Pushkar Panayırı'nda geçireceğimiz iki günün ardından Göller Kenti Udaipur, Pembe Kent Jaipur, efsanevi aşkın mabedi Taj Mahal'in yer aldığı Agra ve başkent Delhi fotograf duraklarımızı oluşturuyor.  

Seyahat Rotasında; Delhi (Birla Mandir, Sikh Tapınakları, Chandi Chowk, Raj Ghat, Qutub Minar), Pushkar (Pushkar Gölü, Panayır Alanı), Udaipur (Pichola Gölü, Şehir Sarayı), Jaipur (Şehir Sarayı, Hawa Mahal, Jantar Mantar, Amber Kalesi), Agra (Fatehpur Sikri, Taj Mahal, Agra Kalesi, Mehtap Bagh) gibi Hindistan'ın fotografik olarak en güçlü parkurları bulunuyor.  

HATIRLATMALAR - AYRINTILI BILGI ICIN ILETISIM

Seyahat ücret ve detayları için lütfen info@fototrek.com adresine bir mail gönderin !

Bu seyahatimize katılmak için seyahat tarihinden 6 ay sonrasına kadar süresi bulunan pasaportunuz olması gereklidir. Hindistan vizesi için her katılımcının kendisinin başvurması gerekmektedir. Bu işlemler için biz size yardımcı oluyoruz.

Basit de olsa bir fotograf makinenizin olması bu seyahatten çok daha fazla keyif alamanızı sağlayacaktır.
Seyahatlerimiz Patagonya Travel (A - 7987) tarafından düzenlenmektedir.
Bu seyahatimizde rehberlik / danışmanlığı Cenk GENÇDİŞ yapmaktadır.

ÜCRETE DAHİL OLANLAR
Fotograf danışmanlığı ve rehberlik / Delhi - Ajmer tren bileti / Oda + kahvaltı + akşam yemeği konaklama / (Pushkar Royal Camp'ta öğlen yemekleri) / Tüm ara ulaşımlar / Eyalet vergileri ve izinler / Şehir içi gezilerde yerel rehber / Müze ve ören yeri giriş ücretleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR
İstanbul - Delhi - İstanbul uçak bileti / Öğle yemekleri, içecekler / Otel ekstraları, kişisel masraflar / Hindistan vizesi (İstanbul'dan alacağız) / Yurtdışı çıkış harcı / Bahşişler / Kişisel tercihe dayalı turlar + masrafları / Kişisel sağlık ve seyahat sigortası

(*) Katılımcılar uçak biletlerini belirtilen uçuşlara kendileri alacaklardır. Mil kullanımı, taksitli ödeme gibi alternatiflerden yararlanmak mümkündür. Seyahat tarihi yaklaştıkça uçak bileti fiyatı artmaktadır. Bu nedenle kararınızı erken vermeniz daha ekonomik uçak bileti almanızı sağlayacaktır.