Anasayfa / Özel Fotograf Dersleri

OZEL FOTOGRAF DERSLERI

KISIYE OZEL FOTOGRAF DERSLERI

Özel fotograf derslerimiz ilgi duyduğunuz ya da bilgi eksikliği hissettiğiniz konu başlıklarında size uygun gün ve saatlerde organize edilebilecek bir ders dizisidir.

Temel Fotograf, İleri Fotograf, İnsan ve Portre Fotografçılığı, Etkili Fotograflar için Kompozisyon, Seyahat Fotografçılığı, Belgesel Fotograf ve Foto Röportaj, Güzel Sanatlara Hazırlık, Portfolyo Oluşturmak, Sokak Fotografçılığı, Stüdyo Fotografçılığı başlıklarında özel ders programları hazırlanmaktadır.

Ders içerikleri ve bütçe için lütfen info@fototrek.com adresimize e-mail gönderin.

KURUMSAL OZEL FOTOGRAF DERSLERI - FOTOGRAF KULUBU OLUSTURMAK

Fotograf bir sanat aracı olarak toplumları bir noktada görüş birliğine getirebilen, hayat içerisindeki güzelliklerin farkına varılmasını sağlayan ve her şeyden öte belgeleme özelliği nedeniyle gelecek nesillere sunulabilecek bir kanıt örneği oluşturmaktadır. Fotografçılık gerek çekim çalışmalarında gerekse sunumlarda, toplum ve insanlarla yapılan bir etkinliktir.

Fotograftan gelen sosyalleşme pratiği, iş ortamında, özellikle insanlarla yoğun iletişim kurulması gereken dallarda; pazarlama, insan kaynakları gibi alanlarda çalışanlara yoğun bir tecrübe kazandırmakta ve var olan teorik bilgilerini iş ortamı dışında da pratiğe dökme imkanına kavuşturmaktadır. Aynı zamanda birlikte yapılan çekim gezileri, fotografların hazırlanması, sunum için değerlendirme ve seçmeler, ortak olarak hazırlanan dia gösterileri ve sergiler gibi aşamalardan geçen fotograf çalışmaları takım ruhunu da bireylere aşılamaktadır.

FOTOTREK FOTOGRAF MERKEZİ olarak şirketlere, derneklere, okullara özel olarak fotograf eğitim programları, fotograf gezileri organize ediyoruz... Özel gruplara tüm eğitim programlarımızı arzu edilen gün ve saatlerde organize edebiliyoruz.
Temel Fotograf, Uygulamalı Fotograf, İnsan ve Portre, Kompozisyon, Sokak Fotografçılığı, Stüdyo Fotografçılığı, Bilgisayarda Fotograf Düzenleme, RAW İşleme ve Lightroom, Belgesel Fotograf ve Foto Röportaj gibi programlarımızı özel dönemler olarak hazırlayabiliyoruz.

Bununla beraber şirketlere FOTOGRAF KULÜBÜ kurma konusunda da destek veriyoruz. FOTOGRAF KULUBÜ çalışması 6 - 10 aylık dönemlerle çalışanların pek çok fotograf eğitiminden geçerek sergi ve gösteri hazırlamasına kadar oluşan bir sistemdir.

Ders içerikleri ve bütçe için lütfen info@fototrek.com adresimize e-mail gönderin.