Olympus Makineler için Fotograf Rehberi Atölyesi


Atölye Tarihi
Yeni Dönem Yakında Açıklanacaktır.


Atölye Ücreti

400 TL
8 saat teorik, 6 saat pratik toplam 14 saat eğitim
Atölye çalışması 7 kişiyle sınırlıdır.
Açıklama

Aynasız (Mirrorless) fotograf makinelerinin hayatımıza girmesiyle seyahat ve sokak fotografçılığı gibi pek çok alanda daha hafif ekipman taşıyarak fotograf hayatımıza devam edebiliyoruz. Peki sahip olduğunuz Olympus fotograf makinesini tüm özellikleriyle kullanabiliyor musunuz? Başka hiçbir marka ve model makinede olmayan özellikleri layıkıyla kullanmanıza yardımcı olacak 2 günlük atölye çalışmamızda Olympus'unuzu en verimli şekliyle kullanmayı öğreneceksiniz...

Olympus aynasız makineler özellikle Mark II versiyonlarıyla birlikte pek çok etkileyici özellikle donatıldı... EM10, EM5 ve EM1 modellerinin Mark II versiyonlarda yer alan özelliklerin MENU içerisindeki ayarları, kullanım alanları ve uygulama çalışmalarıyla dolu 2 günlük bu atölyeyi kaçırmayın...

1. Gün program FOTOTREK FOTOGRAF MERKEZİ'nde gerçekleştirilecektir. Pazar günü çekim çalışması katılımcılarla birlikte kararlaştırılacak bir bölgede yapılacaktır. MENU ayarları - Focus BKT - HDR - Time Lapse - High Resolution Shot, Multiple Exposure - LiveTime/Bulb - Composite Çekim ilk günün teorik ve pratik çalışmalarını oluşturuyor. İkinci gün ağırlıklı olarak ışık ölçümü - enstantane / diyafram - yüksek hızlı çekim gibi özellikler çalışılacak.
 

Ödeme Yöntemleri
  • Havale / EFT
    Seminer programına kayıt olabilmek için Garanti Bankası Cihangir Şubesi (575 Şube Kodu) 6697903 numaralı Cenk GENÇDİŞ adına olan hesaba (IBAN TR66 0006 2000 5750 0006 6979 03) seminer bedeli olan 400 TL'yi yatırıp dekontu info@fototrek.com adresine mail olarak göndermeniz gerekmektedir.
  • Kredi Kartı
    Aşağıdaki butona tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
    Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir.  
    Seminer tarihi belirlendiğinde kredi kartıyla ödeme butonu aktif hale getirilecektir.