Anasayfa / Nemrut'ta Yıldız Pozlama Yolculuğu

NEMRUT'TA YILDIZ POZLAMA YOLCULUGU - 3. GRUP / 18 - 19 - 20 EYLUL 2017

KOMMAGENE KRALLIĞI’NDA FOTOGRAF YOLCULUĞU
Adıyaman Kahta İlçesine yakınlarında 2150 metre yüksekliğindeki Nemrut Dağı, dünyanın 8. harikası olarak da adlandırılır. Yüksekliği 10 metreyi bulan heykeller çevresinde Turizm Müdürlüğü’nden aldığımız ÖZEL İZİNLE gece yıldız çekimleri yapacağız.

Ayrıca gündoğumu, günbatımı çekimleri, Kommagene Krallığı’nın diğer eserleri Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, Adıyaman merkezinde Ulu Cami, St.Petrus – Pavlus Kilisesi, Pirin Mağaraları diğer çekim noktalarımızı oluşturacak.

Notlar:
*** Gece çekimlerinde (varsa) 2 makine, 2 tripod ile katılmayı tavsiye ediyoruz. Böylece aynı süre içerisinde farklı özelliklerde çekimler yapma şansımız olacaktır.
*** Dileyen katılımcılar yanlarında getirecekleri dizüstü bilgisayar ile Fotograf Değerlendirme oturumuna katılabilirler. Bilgisayarı olmayan katılımcılarımız üzülmesinler, bizim yanımızda bu oturumu yapmak için bilgisayarımız olacak.
*** Yıldız çekimleri esnasında ve gece yürüyüşü sırasına rahat edebilmek için bir el feneri (mümkünse kafa feneri) olmasını da hararetle tavsiye ediyoruz.
*** Gündüz çekimleri için polarize filtrenizin olması doygun renkler ve güçlü kontrastlar için bir başka tavsiyemiz.

ROTA - YOLCULUK TARIHI - UCRET - KAYIT

BU YOLCULUĞUMUZ 18 - 19 - 20 EYLÜL 2017 TARİHLERİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR !

Seyahat ücret ve detayları için lütfen info@fototrek.com adresine bir mail gönderin !

Ara ulaşımlar 14 kişilik servis ile gerçekleştirilecektir. Katılımcı sayısı en fazla 12 kişi olacaktır.
İl Turizm Müdürlüğü'nden ÖZEL İZİN alacağımız için yolculuk için kararınızı biraz çabuk evermeniz gerekmektedir.

Adıyaman'a ulaşım katılımcıların katılımcılar tarafından sağlanacaktır. Program Çarşamba öğlen Adıyaman Havaalanı'nda buluşma ile başlayacaktır. Tavsiye ettiğimiz uçak seferleri için sizleri bilgilendireceğiz. Biletinizi alınca bize bilgi vermenizi rica ederiz. Programın bitişi Cuma öğlen yine Adıyaman Havaalanı'ndadır. Uçak biletlerinin bu saatlere göre alınması gerekmektedir. Seyahatlerimiz Patagonya Travel (A - 7987) tarafından düzenlenmektedir.

ÜCRETE DAHİL OLANLAR
Fotograf Danışmanlığı - Karadut Köyü Euphrat Hotel’de 2 gece konaklama - 2 kahvaltı - 2 akşam yemeği (akşam yemeklerimiz Nemrut’ta özel olarak hazırlanacak) - Tüm Transferler - Seyahat sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR
Adıyaman’a geliş ve dönüş - Öğlen yemekleri  - Alkollü içecekler - Opsiyonel aktiviteler - Bahşişler - KDV