Montaj - Kurgu Atölyesi


Atölye Tarihi

Hafta İçi Dönemi

Seminer tarihi yakında açıklanacaktır.
Cuma akşamları, Saatler: 19.15-21.45
Toplam 4 hafta

Atölye Ücreti

350 TL
Toplam 3 günde 10 saat eğitim
Atölye çalışması 10 kişiyle sınırlıdır.
Açıklama

Dijital makineniz ile çektiğiniz videolarınızı etkileyici bir kurgu ile sunmak, diğer tüm sanatlarda olduğu gibi "izleyici" ile güçlü bir iletişim kurmanızı sağlayacaktır... Bu atölyemizde farklı kurgu alanlarının inceliklerini öğreneceksiniz...

Montaj/Kurgu nedir?
Sony Vegas Pro Arayüz ve Temel İlkeleri

Basit Montaj: - Kısayollar, - Kolay Kullanım Teknikleri - Transitions(Geçiş) Teknikleri - Video Efektlerle Çalışma - Text(Yazı)
Basit Montaj:  Filter ve Color Correctıon - Ses Düzenleme - Track Motion Teknikleri -  Maskeleme Teknikleri - Multimedya Özellikleri - Çoklu Kanalda Montaj -  Import-Export Özellikleri - Render Ve Render Özellikleri,

Haber Montajı -  Klip Montajı - Film Kurgusu

 

Ödeme Yöntemleri
  • Havale / EFT
    Seminer programına kayıt olabilmek için Garanti Bankası Cihangir Şubesi (575 Şube Kodu) 6697903 numaralı Cenk GENÇDİŞ adına olan hesaba (IBAN TR66 0006 2000 5750 0006 6979 03) seminer bedeli olan 350 TL'yi yatırıp dekontu info@fototrek.com adresine mail olarak göndermeniz gerekmektedir.
  • Kredi Kartı
    Aşağıdaki butona tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
    Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir.