Fotograf Arşivleme ve İşleme Atölyesi (Lightroom)


Atölye Tarihi
Yeni Dönem Yakında Açıklanacaktır.


Atölye Ücreti

200 TL
Toplam 1 günde 6 saat eğitim
Atölye çalışması 7 kişiyle sınırlıdır.
Açıklama

Hem amatörler hem de profesyoneller için olan bu atölyede, çektiğiniz yüksek sayıda RAW, JPEG, TIFF vb. fotografları kaliteli işlemeyi, karşılaştırıp elemeyi, arşivlemeyi, katalog yapmayı ve yayına hazırlamayı, rahat ve anlaşılır bir fotograf işleme yazılımı kullanarak öğreneceksiniz.

Arşiv ve Katalog (Dosya Türleri, Anahtar Kelimeler, EXIF), DNG (Digital Negative) Çevirimi, Non-Destructive Workflow nedir?, Fotografları Import etmek, Programın Modülleri (Library, Develop, Print, Web), temel görüntü düzenlemeleri farklı fotograflar üzerinde uygulanarak anlatılacaktır.

Katılımcıların bu atölyeye kendi bilgisayarları ile katılmaları ve bilgisayarlarında Lightroom programının bir versiyonunun yüklenmiş olması gerekmektedir.
 

Ödeme Yöntemleri
  • Havale / EFT
    Seminer programına kayıt olabilmek için Garanti Bankası Cihangir Şubesi (575 Şube Kodu) 6697903 numaralı Cenk GENÇDİŞ adına olan hesaba (IBAN TR66 0006 2000 5750 0006 6979 03) seminer bedeli olan 200 TL'yi yatırıp dekontu info@fototrek.com adresine mail olarak göndermeniz gerekmektedir.
  • Kredi Kartı
    Aşağıdaki butona tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
    Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir.  
    Seminer tarihi belirlendiğinde kredi kartıyla ödeme butonu aktif hale getirilecektir.