Kuzey Işıklarının İzinde İzlanda : 03 - 09 Şubat 2018


Yolculuk Tarihleri
03 - 09 Şubat 2018

Seyahat ücret ve detayları için lütfen info@fototrek.com adresine bir mail gönderin !

Seyahatlerimiz Patagonya Travel (A - 7987) tarafından düzenlenmektedir.
Bu seyahatimizde rehberlik / danışmanlığı Ahmet UÇAL yapmaktadır.
Açıklama

İnsanı büyüleyen güzellikteki ışıkların gökyüzündeki dansını fotograflamaya gidiyoruz. Kar üzerinde Auroraların peşinde olacağımız bu yolculukta inanılmaz güzellikteki İzlanda doğasını da fotograflıyor olacağız.

Seyahat rotamızda, Gayzer, şelale, buz mağaraları, fiyord, volkan, buzulların da yer aldığı inanılmaz güzellikteki bu yolculuğumuzda, Geysir, Gullfoss, Þingvellir, Seljalandsfoss, Skógafoss, Reynisfjara, Svinafell Buzulu, Jökulsárlón, Buz Mağaraları ve Blue Lagun rotamız üzerinde olacak.

Seyahatlerimiz birer yol gezileridir. Katılımcı grubun rehber peşinde oradan oraya sürüklendiği mekanik programlar değildir. Seyahat programı uyarınca önceden belirlenen rota takip edilir, kentler, ören yerleri ziyaret edilir. Turistik gezilerden farklı olarak gidilen yöre kadar yolculuk hali, yolda olma hali de önemsenir. Gidilen yerdeki kültüre içerden tanık olmak, günlük yaşama dahil olmak esastır.
 

Detaylar
  • ÜCRETE DAHİL OLANLAR
    Uçak biletleri / Kahvaltılar / Çift kişilik odalarda konaklama / Türkçe rehberlik  / Fotograf danışmanlığı / Gezi noktalarına transferler / Parklara giriş ücretleri / Blue Lagoon comfort giriş / Yolculuk boyunca çay, kahve, bisküvi vs. hafif atıştırmalıklar

    ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR;
    Vize ücreti / Öğlen ve akşam yemekleri / Otel ekstraları, kişisel masraflar, yoldaki yemek ve içecekler / Yurtdışı çıkış harcı / Bahşişler / Kişisel sağlık ve seyahat sigortası  / (Varsa) Kişisel tercihe dayalı turlar + masrafları