Nuri ÇORBACIOĞLU ile Konya - Beyşehir Fotograf Yolculuğu : 02-03-04 Mart 2018


Yolculuk Tarihleri
02-03-04 Mart 2018 H. Sonu

Ücrete dahil olanlar
Fotograf danışmanlığı, Konya’da profesyonel rehberlik hizmeti, Kayıkçılar için ve diğer tüm bahşişler, 2 gece konaklama, 2 sabah kahvaltısı, 2 öğle yemeği, 2 akşam yemeği, Yemeklerdeki tüm alkolsüz içecekler, Tüm transferler, Seyahat sağlık sigortası
Ücrete dahil olmayanlar

Uçak bileti, Otel extraları, Kişisel harcamalar, Alkollü içecekler, Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

 
Açıklama

Beyşehir Gölü’nü hiç böyle hayal edemezsiniz. Kışın buz tutan gölde balıkçılar kayıkları ile bu buzları kırıp ağ dökmek için kendilerine yollar oluşturuyorlar. Bu faaliyet onlar için büyük bir zorluk olsa da biz fotografçılar için mükemmel bir görsel şölen oluşturuyor.

Beyşehir’e gitmişken tamamen kerpiçten yeniden oluşturulmuş Sonsuz Şükran Köyü’nü ziyaret edip tertemiz bu dokunun içirişinde fotograf çekme şansını da yakalayacağız. Yine Beyşehir için simge olmuş Eşrefoğlu Cami ve Külliyesi’ni de ziyaret edip fotograflayacağız.

Konya’ya gitmişken Sema Törenine katılmamak tabi ki olmaz, Sema ayinini fotograflayıp, Mevlana’yı ziyaret edeceğiz, sonrasında ise meşhur kadınlar pazarında renkli fotograflar peşinde koşacağız. Sille Kasabasının tarihi dokusu ile finali gerçekleştireceğiz.

Hazır mısınız? Az uyku, çok fotograf !
 

Kayıt olmak için
  • Bu yolculuğumuza kayıt olmak için info@fototrek.com adresine bir mail göndermeniz ve detaylı bilgilendirme mailini inceledikten sonra size bildirilecek uçak saatlerine göre uçak biletinizi almanız gerekmektedir. Daha sonra seyahat ücretini yatırmanızı rica edeceğiz.
    Bu yolculuğumuz da verimli fotograf çalışması yapabilmek adına 12 kişiyle sınırlıdır.