Anasayfa / Kompozisyon Atölyesi

ETKILI FOTOGRAFLAR ICIN KOMPOZISYON ATOLYESI

Her sanat eseri bir düşünce anlatır, bunu bir biçimde anlatır, bir tekniğe yaslanır, bir özgünlük taşır. Bir fotografın etkili olabilmesi için teknik, biçim, içerik, anlatım ve duygu yönlerinden sorunsuz olması gerekmektedir. Pratik Fotograf Rehberi: Etkili Fotograflar İçin Kompozisyon kitabının da yazarı olan Cenk GENÇDİŞ ile 5 hafta süren, film gösterimleri, albüm incelemeleri, keyifli ve verimli fotograf ödevlerini içeren özel bir atölye...
 

Bu atölye çalışmasında konuyu seçmekten, bakış açısına, fotografik anlatımı oluşturacak ayrıntılardan, sembolleri kullanmaya birçok görsel öğenin bir arada nasıl kullanılacağı konuşulacak. Dersler boyunca albümler incelenecek, filmler izlenecek... Ayrıca katılımcılar keyifli ve verimli ödevlerle teorik bilgileri hayata geçirecekler... 

KONULAR - EN YAKIN DONEM - UCRET - KAYIT

YENI ATÖLYE DÖNEMI 28 EYLÜL 2017 PERŞEMBE GÜNÜ BAŞLIYOR !

Perşembe 19:15 - 21:30 saatleri arasında yapılan atölye çalışması toplam 12 saat olarak 5 haftada tamamlanıyor. Bu eğitimin toplam ücreti 400 TL'dir. Atölye çalışması 10 kişiyle sınırlıdır.

Atölye çalışmasında kompozisyon kriterleri örnek fotograflar, filmler izlenerek, dünyadan ve Türkiye'den önemli fotografçıların albümleri ve çalışmaları incelenerek işleniyor. Ayrıca her hafta katılımcıların hazırlayacakları fotograf çalışmaları da değerlendiriliyor. Tüm katılımcılara Cenk GENÇDİŞ'in ETKİLİ FOTOGRAFLAR İÇİN KOMPOZİSYON kitabı da hediye ediliyor.   

ÖDEME YÖNTEMLERİ
HAVALE / EFT İÇİN

Yapı Kredi Bankası Gümüşsuyu Şubesi (276 Şube Kodu) 51870515 numaralı OPUS NOESİS DANIŞMANLIK adına olan hesaba (IBAN TR67 0006 7010 0000 0051 8705 15) seminer bedeli olan 400 TL'yi yatırıp dekontu  info@fototrek.com adresine mail olarak göndermeniz gerekmektedir.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME İÇİN

Aşağıdaki butona tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir.