CENK GENÇDİŞ - YAYINLARKİTAPLAR
Yazı ve fotoğrafları 1995 yılından beri pek çok dergi ve internet sitesinde yayınlanan Cenk GENÇDİŞ'in fotoğraf kitapları da 2009 yılından bugüne kitapçılarda yer almaktadır.
2015'te aldığımız bir kararlar yayınlarımız sadece Fototrek & İstanbul Hatırası Fotoğraf Merkezi'nde ve web sitemizden satın alınabilmektedir.

KİTAP SİPARİŞİ İÇİN

ESKİ KITANIN YOLLARINDA FOTOĞRAF ALBÜMÜ

Asya kıtası ülkelerinden İran, Pakistan, Hindistan, Nepal, Tibet ve Suriye'de çekilen fotoğraflardan oluşan, Cenk GENÇDİŞ'in 25. Yıl fotoğraf albümü...


PRATİK FOTOĞRAF REHBERİ - 1: İNSAN ve PORTRE
Cenk GENÇDİŞ'in Pratik Fotograf Rehberi serisinin ilk kitabı İnsan ve Portre'de portre fotografçılığının ipuçları yer alıyor.


PRATİK FOTOĞRAF REHBERİ - 2: ETKİLİ FOTOĞRAFLAR İÇİN KOMPOZİSYON
Cenk GENÇDİŞ'in Pratik Fotoğraf Rehberi serisinin ikinci kitabı Etkili Fotoğraflar için Kompozisyon'da kompozisyon kriterleri ipuçları yer alıyor.


PRATİK FOTOĞRAF REHBERİ - 3: FOTOĞRAFÇA ANLATIM
Cenk GENÇDİŞ'in Pratik Fotograf Rehberi serisinin üçüncü kitabı Fotoğrafça Anlatım'da çekim öncesi dikkat edilecek ipuçları yer alıyor.


YOL(CU)LUK - 1
Cenk GENÇDİŞ'in çeşitli seyahat dergilerinde yayınlanan 8 yurtiçi, 6 yurtdışı yazısının örnek fotoğraflarıyla yer aldığı kitap...


YOL(CU)LUK - 2
Cenk GENÇDİŞ'in Fotoğraf Dergisi'nde yayınlanan 11 yazısının örnek fotoğraflarıyla yer aldığı kitap...


Butona tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir.

CENK GENÇDİŞ

Olympus Uluslararası Marka Elçisi. 30 yıldır profesyonel olarak fotoğrafla uğraşıyor. Fotoğraf ve yazıları birçok dergide yayınlandı. Türkiye’nin ve dünyanın farklı yerlerinde sergiler açtı, gösteriler yaptı, söyleşi ve sunumlar düzenledi. Çeşitli yarışmalardan ödüller kazandı.

1995 yılından bugüne binlerce kişiye fotoğraf dersleri verdi. 50’yi aşkın kurum ve kuruluşta fotoğraf eğitmenliği ve danışmanlık yaptı. 20’den fazla ülkeye fotoğraf danışmanı olarak seyahatler düzenledi. 2000 yılı mayıs ayında FOTOTREK FOTOĞRAF MERKEZİ’ni kurdu.

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti etkinlikleri içerisinde Fotoğraf Geçidi: İstanbul 2010’un organizasyonunu yaptı. 7 Fotoğraf Albümü ve 4 Sergi Okuması kitabının da yayıncılığını gerçekleştirdi.

İnsan ve Portre, Etkili Fotoğraflar için Kompozisyon, Fotoğrafça Anlatım, Yol(cu)luk ve Yol(cu)luk-2 isimli beş kitabı, Eski Kıtanın Yollarında isimli bir fotoğraf albümü bulunmaktadır.

Kitap siparişleriniz için ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.