Uygulamalı İleri Fotografçılık Eğitimi (2. Kur)


Seminer Tarihleri
Yeni atölye dönemi yakında açıklanacaktır.
Açıklama

Yeni dijital fotograf makineleri sahip oldukları özelliklerle birçok farklı fotograf konusunda çalışma yapmamıza destek oluyor. Makinenin bu özelliklerini kullanarak zor gibi görünen pek çok çalışmadan alnımızın akıyla çıkabiliyoruz. Temel fotograf bilgilerine sahip olan fotograf gönüllülerinin bu bilgilerini, pratik uygulamalar ve farklı fotograf konularındaki çalışmalarla geliştirmelerini amaçlayan 2. Kur fotograf atölyesini kaçırmayın !

Detaylı MENU ayarları, HDR (yüksek dinamik aralığı) , Time Lapse (Zaman Ayarlı Çekim), Multiple Exposure (Üst Üste Çekim), panoramik fotograf, gün batımı ve gece çekimi, ND (yoğunluk) filtresi ile çekim çalışmaları bu atölyenin ana konularını oluşturuyor. Temel Photoshop Düzenlemeleri ve Fotograf Gösterisi Hazırlamak başlıklarıyla atölyeyi tamamlıyoruz.

Bu atölyemizde dileyen katılımcılar OLYMPUS marka fotograf makinelerinin farklı modellerini ve objektiflerini kullanabilecekler. ND filtre ve tripod gibi yardımcı ekipman konusunda da imkanlar dahilinde destek oluyoruz. Panoramik fotograf ve Photoshop çalışmaları için dileyen katılımcılar atölyeye dizüstü bilgisayarlarıyla katılabilirler.

.