Uygulamalı İleri Fotoğraf Semineri (2. Kur)SEMİNER TARİHLERİ

Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi

HAFTA SONU DÖNEMİ
17 KASIM 2019
3 hafta Pazar günleri, 11.00-15.00 1 hafta Çarşamba akşamı, 19.30-22.00 olmak üzere toplam 3 hafta

Yapılacak çekim çalışmaları, mevsime ve gidilecek rotaya göre değiştirilebilir.

AÇIKLAMA

Fotoğrafçının kullandığı makineye, objektife, yardımcı ekipmana, ışığa ve teknik değişkenlere olan hakimiyeti çekim çalışmaları sırasında etkileyici görüntülere ulaşırken içerik ve anlatım üzerine yoğunlaşmasını sağlayacak bir adımdır. Yeni dijital fotoğraf makineleri sahip oldukları özelliklerle birçok farklı fotoğraf konusunda çalışma yapmamıza destek oluyor. Makinenin bu özelliklerini kullanarak zor gibi görünen pek çok çalışmadan alnımızın akıyla çıkabiliyoruz.

Temel fotoğraf bilgilerine sahip olan fotoğraf gönüllülerinin bu bilgilerini, pratik uygulamalar ve farklı fotoğraf konularındaki çalışmalarla geliştirmelerini amaçlayan temel fotoğraf seminerinin devamı niteliğindeki 2. Kur uygulamalı İleri Fotoğraf Atölyesini kaçırmayın!

1.Çekim: GALATA KÖPRÜSÜ ÇEKİM ÇALIŞMASI (Pazar)
Detaylı MENU ve makine ayarları (teorik ders) Pozlama, ışık ölçümü, ışık-gölge kullanımı, objektif görsel etkileri, White Balance, alan derinliği, enstantane konularında çekimler

2.Çekim: BALAT-FENER ÇEKİM ÇALIŞMASI (Pazar)
Pozlama müdahalesi, ters ışık çekimleri, iç mekân çekim çalışmaları, mimari fotoğraf, sokak fotoğrafçılığı ve portre çekimleri

3.Çekim: KADIKÖY-MODA GECE ÇEKİMİ (Çarşamba)
Işığın özellikleri, ışık ölçümü, renk, Beyaz Ayarı, ISO kullanımı, düşük enstantane ile hareket netsizliği çalışmaları

4.Çekim: VEFA-SÜLEYMANİYE ÇEKİM ÇALIŞMASI (Pazar)
Işık-gölge kullanımı, iç mekân çekimleri, mimari fotoğraf çalışmaları, sokak fotoğrafçılığı


ÖDEME YÖNTEMLERİ

Uygulamalı İleri Fotoğraf Semineri II. Kur ücreti 600 TL'dir. Ücrete makine ayarları notları, çekim gezisinde danışmanlık, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir.

 • Havale / EFT
  Seminere kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.

  Garanti Bankası Moda Şubesi
  Murat PULAT adına
  IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92

 • Kredi Kartı
  Aşağıdaki butona tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
  Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir.