Uygulamalı İleri Fotografçılık Eğitimi (2. Kur)


Seminer Tarihleri

Hafta Sonu Dönemi

12 - 13 Mayıs 2018
H. Sonu
C.tesi 11.00-20.00
Pazar 11.00-17.30
Toplam 1 hafta sonu

Seminer Ücreti

400 TL
15 saat eğitim
Çekimlerde danışmanlık
Ekipman desteği dahildir...
Açıklama

Yeni dijital fotograf makineleri sahip oldukları özelliklerle birçok farklı fotograf konusunda çalışma yapmamıza destek oluyor. Makinenin bu özelliklerini kullanarak zor gibi görünen pek çok çalışmadan alnımızın akıyla çıkabiliyoruz. Temel fotograf bilgilerine sahip olan fotograf gönüllülerinin bu bilgilerini, pratik uygulamalar ve farklı fotograf konularındaki çalışmalarla geliştirmelerini amaçlayan 2. Kur fotograf atölyesini kaçırmayın !

Detaylı MENU ayarları, HDR (yüksek dinamik aralığı) , Time Lapse (Zaman Ayarlı Çekim), Multiple Exposure (Üst Üste Çekim), panoramik fotograf, gün batımı ve gece çekimi, ND (yoğunluk) filtresi ile çekim çalışmaları bu atölyenin ana konularını oluşturuyor. Temel Photoshop Düzenlemeleri ve Fotograf Gösterisi Hazırlamak başlıklarıyla atölyeyi tamamlıyoruz.

Bu atölyemizde dileyen katılımcılar OLYMPUS marka fotograf makinelerinin farklı modellerini ve objektiflerini kullanabilecekler. ND filtre ve tripod gibi yardımcı ekipman konusunda da imkanlar dahilinde destek oluyoruz. Panoramik fotograf ve Photoshop çalışmaları için dileyen katılımcılar atölyeye dizüstü bilgisayarlarıyla katılabilirler.

Ödeme Yöntemleri
  • Havale / EFT
    Seminer programına kayıt olabilmek için Garanti Bankası Cihangir Şubesi (575 Şube Kodu) 6697903 numaralı Cenk GENÇDİŞ adına olan hesaba (IBAN TR66 0006 2000 5750 0006 6979 03) seminer bedeli olan 400 TL'yi yatırıp dekontu info@fototrek.com adresine mail olarak göndermeniz gerekmektedir.
  • Kredi Kartı
    Aşağıdaki butona tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
    Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir.