Cenk Gençdiş ile Holi Festivalinde HindistanSEYAHAT TARİHİ
06-15 Mart 2020

Seyahat ücret ve detayları için lütfen info@fototrek.com adresine bir mail gönderin !

Seyahatlerimiz Latmos Travel (Tursab Belge No 7192) tarafından düzenlenmektedir. Bu seyahatimizde rehberlik / danışmanlığı Cenk GENÇDİŞ yapmaktadır.

AÇIKLAMA

Yolumuz renkler, dinler, festivaller diyarı, dünyanın en büyük demokrasisini yaşatan Hindistan'a...

Üstelik en renkli festivallerden Holi için yollardayız... Bu yolculuğu daha önce İran, Pakistan, Hindistan, Nepal, Tibet, Suriye, Küba, Meksika, Guatemala, Etiyopya gibi ülkelere yüze yakın fotoğraf yolculuğu düzenlemiş olan Cenk GENÇDİŞ ile gerçekleştireceğiz.

Seyahat Rotasında; Delhi (Birla Mandir, Sikh Tapınakları, Chandi Chowk, Raj Ghat), Jaipur (Şehir Sarayı, Hawa Mahal, Jantar Mantar, Amber Kalesi, Holi Festivali), Agra (Fatehpur Sikri, Taj Mahal, Agra Kalesi, Mehtap Bagh), Varanasi (Ganj Nehri, Aarti törenleri, Sarnath, tapınaklar) gibi Hindistan'ın fotografik olarak en güçlü parkurları bulunuyor.


BAZI DETAYLAR

ÜCRETE DAHİL OLANLAR
* 2 Gece Delhi, 3 gece Jaipur, 1 gece Agra, 2 gece Varanasi konaklama * Kahvaltı ve akşam yemekleri * Jaipur-Varanasi ve Varanasi-Delhi uçak biletleri * Ara ulaşımlar (özel minibüs ile) * Rehberlik * Fotoğraf danışmanlığı * Holi Festivali için kıyafetler * Varanasi'de 2 kez kayıkla gezi * Varanasi'de Ganj'a rikşo ile ulaşım * Delhi’de rikşo turu * Jaipur'da fillerle kaleye çıkış * Müze ve ören yeri giriş ücretleri * Seyahat sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR; * THY ile İstanbul–Delhi–İstanbul uçuşu * Öğle yemekleri, içecekler * Otel ekstraları, kişisel masraflar * Hindistan vizesi (İstanbul'dan alacağız) * Yurtdışı çıkış harcı * Bahşişler * Kişisel tercihe dayalı turlar + masrafları