Kış Fotograflarının İzinde; Muş - Güroymak - Ahlat
09-10-11 Şubat 2018


Yolculuk Tarihleri
09-10-11 Şubat 2018

Konaklama, ara transferler, 2 kahvaltı, 1 öğlen yemeği, 2 akşam yemeği, rehberlik ve fotograf danışmanlığı, çekim çalışmaları, seyahat sigortası ücrete dahildir. İstanbul - Muş - İstanbul ulaşımı, kişisel harcamalar dahil değildir.

Açıklama

Doğu Anadolu’nun gizli kalmış güzelliklerini barındıran ve bize kış mevsimini yürekten hissettirecek rotalardan biridir Muş-Bitlis hattı.

Yoğun kar örtüsü arasında saklanmış Güroymak Kaplıcaları, fotograflarımıza güç katacak doğal bir güzelliktedir. Anadolu’daki ilk Türk eserlerinden biri olan ve Orhun kitabelerinin minyatürleri diyebileceğimiz Ahlat Selçuklu Anıtları da rotamız üzerinde olacak. Fırsat buldukça kar içerisindeki güzellikleri de görüyor olacağız.

09 Şubat 2018 öğle saatlerinde Atatürk Havalimanından başlayacak yolculuğumuz, dolu dolu fotograf çalışmaları ile sırası ile Tarihi Murat Köprüsü, Güroymak, Ahlat ve son olarak da bir çok güzel portreyi yakalayacağımız, Çengilli Köyü ile devam edecek. Pazar öğleden sonra olacak uçağımızla İstanbul’a dönüyoruz. Bu yolculuğumuz 12 kişiyle sınırlıdır.
 

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için

Seyahat ücret ve detayları için lütfen info@fototrek.com adresine bir mail gönderin !

Seyahatlerimiz Patagonya Travel (A - 7987) tarafından düzenlenmektedir.
Bu seyahatimizde rehberlik / danışmanlığı Ahmet UÇAL yapmaktadır.