Anasayfa / Fotografça Anlatım

FOTOGRAFCA ANLATIM ATOLYESI

Herhangi bir konuyla karşılaştığımız ilk an ve açı, o konunun en güçlü, en etkili fotograf anı ve açısı değildir. O, sadece bizi fotograf çekmek için heyecanlandıran, harekete geçiren an ve açıdır. Bir fotografın izleyiciye ulaşmasına kadar geçmesi gereken 7 adımlık bir yolculuğu vardır. Bu adımları doğru atan bir fotograf "iyi, güzel, doğru başarılı, etkili" bir fotograf olur.
 

Bir hafta sonunda 16 saat süren bu atölye çalışmasında fotograf fikrinin zihinde oluşmasından izleyiciye sunulmasına kadar izlenmesi gereken 7 adımlık yolculuk teorik ve pratik çalışmalar eşliğinde anlatılıyor. Yapılan fotograf çalışmalarından en verimli sonuçların alınması ve etkili fotografların izleyiciye sunulması için bir dizi ipucu ve tavsiye sıralanıyor...

KONULAR - EN YAKIN DONEM - UCRET - KAYIT

YENI ATÖLYE DÖNEMI 22 - 23 - 24  EYLÜL 2017 HAFTA SONUNDA GERÇEKLEŞTİRİLECEK !

Bu atölye programı Cuma 19:15 - 21:30, Cumartesi 14:30 - 21:00, Pazar 11:00-18:00 olmak üzere toplam 3 günde tamamlanıyor. Atölye programı 8 saat teorik, 8 saat de pratik çalışma olmak üzere toplam 16 saatten oluşuyor. Bu eğitimin toplam ücreti 400 TL'dir. Atölye çalışması 10 kişiyle sınırlıdır.

Teorik derslerde;
Fotograf fikrinin zihinde oluşması - Neden fotograf çekiyoruz? - Fotograf konusu seçimi nasıl yapılır? - Tekil fotograf çalışmaları - Fotograf serilerinde konu nasıl seçilir? - Fotograf çekimleri sırasındaki duygu yoğunluğu ve iletişim - Kullanılacak ekipman seçiminde dikkat edilecekler - Teknik tercihlerin fotografımıza görsel etkileri - Biçim ve içerik ilişkisi nasıl kurulur? - Etkili kompozisyon ipuçları - Fotograf seçme kriterlerine bakış  - Çekim sonrası yapılan fotograf düzenlemeleri - Sunum yöntemleri (gösteri - sergi - sosyal medya paylaşımı)
konuları işleniyor. Pratik çalışmalarda üzerine konuşulan konular deneyimleniyor.

ÖDEME YÖNTEMLERİ
HAVALE / EFT İÇİN

Garanti Bankası Cihangir Şubesi (575 Şube Kodu) 6697903 numaralı Cenk GENÇDİŞ adına olan hesaba (IBAN TR66 0006 2000 5750 0006 6979 03) seminer bedeli olan 400 TL'yi yatırıp dekontu  info@fototrek.com adresine mail olarak göndermeniz gerekmektedir.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME İÇİN

Aşağıdaki butona tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir.