Bilgisayarda Fotograf Düzenleme Atölyesi (Photoshop)


Atölye Tarihi
Yeni Dönem Yakında Açıklanacaktır.


Atölye Ücreti

400 TL
Toplam 2 günde 12 saat eğitim
Atölye çalışması 7 kişiyle sınırlıdır.
Açıklama

Dijital fotograf makinesi kullanan her fotograf gönüllüsünün elde ettiği görüntüyü daha kaliteli hale getirmek için bilgisayarda fotograf düzenlemesi yapması kaçınılmaz bir gerçektir. Bu amaçla kullanılan pek çok görüntü işleme programı bulunmaktadır.

Kontrast ve renk düzeltmeleri, Crop (kırpma) teknikleri, ufuk hattı düzeltme yöntemleri, temel rötuş teknikleri, doygunluk ve ton değerlerinin düzeltilmesi, renkli fotografları siyah beyaza dönüştürme, yetersiz pozlanmış görüntüleri düzeltmek, fazla pozlanmış fotografları düzeltmek, keskinlik, kaydetme alternatifleri farklı fotograflar üzerinde uygulanarak anlatılacaktır.

Katılımcıların bu atölyeye kendi bilgisayarları ile katılmaları ve bilgisayarlarında Photoshop programının bir versiyonunun yüklenmiş olması gerekmektedir.
 

Ödeme Yöntemleri
  • Havale / EFT
    Seminer programına kayıt olabilmek için Garanti Bankası Cihangir Şubesi (575 Şube Kodu) 6697903 numaralı Cenk GENÇDİŞ adına olan hesaba (IBAN TR66 0006 2000 5750 0006 6979 03) seminer bedeli olan 400 TL'yi yatırıp dekontu info@fototrek.com adresine mail olarak göndermeniz gerekmektedir.
  • Kredi Kartı
    Aşağıdaki butona tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
    Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir.  
    Seminer tarihi belirlendiğinde kredi kartıyla ödeme butonu aktif hale getirilecektir.