Foto Röportaj - Fotografik Hikaye Anlatımı Atölyesi


Atölye Tarihi
Yeni Dönem Yakında Açıklanacaktır.


Atölye Ücreti

400 TL
Toplam 14 saat eğitim
Atölye çalışması 7 kişiyle sınırlıdır.
Açıklama

Fotograflarla hikaye anlatmak kelimelerle yazı yazmak gibidir. Bir şey görülür, düşünülür ya da hayal edilir. Sürekliliği olan bir hikaye anlatmak için uygun görüntüler birbiri ardına bir araya getirilir. Bu fotograflarla hikaye anlatmaktır ve atölye bununla ilgilidir. 2 günlük bu atölye çalışmasında kullanacağımız yöntem Magnum Photos ve National Geographic fotografçılarının uzun yıllardır deneyimledikleri çalışma yöntemidir...


Birçok dergide yazı ve fotografları, foto röportaj çalışmaları yayınlanan Cenk GENÇDİŞ ile özel bir atölye... Bu atölyede teorik derslerde izlenecek özel sunumlarla göstermek ve anlatmak kavramları üzerinde durulacak. Belgesel Fotograf tarzı, bir anlatım yolu olarak Foto Röportaj çalışmaları açıklanacak. Bir belgesel proje ve foto röportaj hazırlamanın aşamaları detaylı olarak incelenecek. Özel hazırlanan sunumlarla teorik olarak işlenen bu derslerin ardından katılımcılar kendilerine verilecek konular üzerinde çekim çalışmaları yapacaklar. Çekilen fotograflar birlikte değerlendirilecek ve kısa bir fotografik öykü ortaya çıkarılacak.
 

Ödeme Yöntemleri
  • Havale / EFT
    Seminer programına kayıt olabilmek için Garanti Bankası Cihangir Şubesi (575 Şube Kodu) 6697903 numaralı Cenk GENÇDİŞ adına olan hesaba (IBAN TR66 0006 2000 5750 0006 6979 03) seminer bedeli olan 400 TL'yi yatırıp dekontu info@fototrek.com adresine mail olarak göndermeniz gerekmektedir.
  • Kredi Kartı
    Aşağıdaki butona tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
    Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir.  
    Seminer tarihi belirlendiğinde kredi kartıyla ödeme butonu aktif hale getirilecektir.