Harici Flaş Kullanımı AtölyesiATÖLYE TARİHLERİ

Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi


HAFTA SONU DÖNEMİ
06 EKİM 2019
Pazar 11.00-18.00, toplam 1 gün, 7 saat


AÇIKLAMA

Işık, tüm fotoğraf derslerinde öğretildiği gibi, fotoğrafın temelidir. Temel fotoğraf seminerlerinde makinenizi nasıl kullanacağınızı, doğal ışıkta çekim yapmayı ve kompozisyonu öğrendiniz. Bu seminer sizin fotoğraf bilgilerinizi daha da ilerletip fotoğrafı çekmek yerine yapmayı öğrenmeniz için...Işık bilgisi size sadece gördüğünüz ile kalmayıp gördüğünüz pozu iyileştirme kabiliyeti sağlayacak. Bunun için tek ihtiyacınız makineniz ve bir harici flaş...

ATÖLYE KONULARI
Işık nedir? Ne işe yarar? Neden önemlidir? Özellikleri nelerdir - Işığın özellikleri: Miktarı (Quantity) - Yönü (Direction) - Kontrast (sertlik - yumuşaklık) (Contrast) - Renk (Color) Işık özelliklerinin kullanımı. Hangi özellik neden olur, nasıl müdahale edilir.- Kafa flaşları ve ayarları - Flash ile ortam ışığı harmanlama (slow sync flash) ve dolgu flaşı - Yansıtma flash

Not: Bu atölyeden sonra harici flaşlarınız çok daha değer kazanacak ve fotoğraf çantanızın ayrılmaz bir parçası olacaktır.


ÖDEME YÖNTEMLERİ

Harici Flaş Kullanımı Atölyesi ücreti 450 TL'dir. Ücrete teorik eğitim, uygulama çalışmalarında danışmanlık, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir.

 • Havale / EFT
  Seminere kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.

  Garanti Bankası Moda Şubesi
  Murat PULAT adına
  IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92

 • Kredi Kartı
  Aşağıdaki butona tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
  Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir.