Dijital Makine Kullanımı Semineri (1 Günlük Seminer)SEMİNER TARİHLERİ

Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi

HAFTA SONU DÖNEMİ
08 EYLÜL 2019
Pazar 12.00-18.00
Toplam 1 gün

AÇIKLAMA

Etkili fotoğraflar çekebilmemizin ilk şartı fotoğraf makinemizi çok iyi tanımaktır. Fotoğrafçının adeta "gözü" olan makinemizi kullanmayı tam anlamıyla başarmadan iyi fotoğraflar çekmek hayal olur.Günümüzün fotoğraf makineleri ise neredeyse en teknoloji meraklısı kullanıcıların bile kafasını karıştıracak düğmeler ve tuşlarla doludur. Teknik ayarların kolaylaştırmak amacıyla olan bu düğmeler ilk zamanlar çok karışık gelmektedir.

Sahip olduğunuz makineyi tüm detayları ile öğrenebileceğiniz bu program sayesinde fotoğraf yoluyla anlatmak istediğiniz pek çok konuyu teknolojinin size verdiği imkanları en verimli haliyle kullanarak bir anlatım dili oluşturabileceksiniz.

6 saatlik bu programda JPEG-RAW ayarları, Kullanım Konumları Seçme Düğmesi, ISO, Beyaz Ayarı, AF Sistemleri, Netlik Noktası Seçimleri, Işık Ölçüm Sistemleri, Motor Modu ve GÖrüntü Kalitesini arttıracak ayarlar örnek fotoğraflar ve basit denemelerle işlenmektedir.
Sahip olduğunuz makineyi tüm detayları ile öğrenebileceğiniz bu program sayesinde fotograf yoluyla anlatmak istediğiniz pek çok konuyu teknolojinin size verdiği imkanları en verimli haliyle kullanarak bir anlatım dili oluşturabileceksiniz.

Not: Bu eğitime katılmak için temel fotograf bilgilerinizin olması gerekmektedir. Bu eğitim yukarıda belirtilen markaların tüm modelleri için ortak verilmektedir. Eğitime fotograf makineniz ile katılmanız önemlidir.Not: Bu eğitime katılmak için temel fotoğraf bilgilerinizin olması gerekmektedir. Bu eğitim yukarıda belirtilen markaların tüm modelleri için ortak verilmektedir. Eğitime fotoğraf makineniz ile katılmanız önemlidir.


ÖDEME YÖNTEMLERİ

Dijital Makine Kullanımı Semineri ücreti 250 TL'dir. Ücrete makine ayarları notları ve Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir.

 • Havale / EFT
  Seminere kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.

  Garanti Bankası Moda Şubesi
  Murat PULAT adına
  IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92

 • Kredi Kartı
  Aşağıdaki butona tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
  Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir.