Dijital Makine Kullanımı (Nikon-Canon-Sony-Fuji-Olympus)


Seminer Tarihleri

Hafta Sonu Dönemi

10 Aralık 2017
Pazar
Saatler: 12.00-17.00
Toplam 1 gün

Seminer Ücreti

100 TL
5 saat eğitim

Bu eğitim 7 kişiyle sınırlıdır.
Açıklama

Etkili fotograflar çekebilmemizin ilk şartı fotograf makinemizi çok iyi tanımaktır. Fotografçının adeta "gözü" olan makinemizi kullanmayı tam anlamıyla başarmadan iyi fotograflar çekmek hayal olur.

Günümüzün kameraları ise neredeyse en teknoloji meraklısı kullanıcıların bile kafasını karıştıracak düğmeler ve tuşlarla doludur. Teknik ayarların kolaylaştırmak amacıyla olan bu düğmeler ilk zamanlar çok karışık gelmektedir.

Sahip olduğunuz makineyi tüm detayları ile öğrenebileceğiniz bu program sayesinde fotograf yoluyla anlatmak istediğiniz pek çok konuyu teknolojinin size verdiği imkanları en verimli haliyle kullanarak bir anlatım dili oluşturabileceksiniz.

Not: Bu eğitime katılmak için temel fotograf bilgilerinizin olması gerekmektedir. Bu eğitim yukarıda belirtilen markaların tüm modelleri için ortak verilmektedir. Eğitime fotograf makineniz ile katılmanız önemlidir.

Ödeme Yöntemleri
  • Havale / EFT
    Seminer programına kayıt olabilmek için Garanti Bankası Cihangir Şubesi (575 Şube Kodu) 6697903 numaralı Cenk GENÇDİŞ adına olan hesaba (IBAN TR66 0006 2000 5750 0006 6979 03) seminer bedeli olan 100 TL'yi yatırıp dekontu info@fototrek.com adresine mail olarak göndermeniz gerekmektedir.
  • Kredi Kartı
    Aşağıdaki butona tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
    Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir.