Anasayfa / Çocuklar İçin Fotograf

COCUKLAR ICIN FOTOGRAFCILIK ATOLYESI (9-12 YAS)

Bu atölye programında çocuklar yaklaşık 4 saatlik program ile fotograflı - sanatlı bir hayatın ilk adımlarını atacaklar.

Bu atölye çalışmasında çocuklar fotograf makinelerini tanıyacak, farklı objektiflerin konulara nasıl etki ettiğini öğrenecekler. Işığın estetik kullanımını bol örnek fotograf üzerinde görecek olan arkadaşlarımız farklı fotograf konularının (portre, manzara, mimari vb.) çekim ipuçlarını yine örnek fotograflarla işleyecekler.

Basit de olsa bir fotograf makinesi ile atölye gelen arkadaşlarımızla (makinesi olmayanlara biz makine sağlayacağız) yapacağımız küçük bir fotograf yürüyüşüyle konuştuğumuz konuları deneme şansları da olacak.

KONULAR - EN YAKIN DONEM - UCRET - KAYIT

Cumartesi 11:00 - 15:00 saatleri arasında yapılan atölye çalışması toplam 4 saat olarak 1 günde tamamlanıyor. Bu eğitimin toplam ücreti 120 TL'dir. Atölye çalışması 10 kişiyle sınırlıdır.

YENI ATÖLYE DÖNEMI YAKINDA DUYURULACAKTIR !
Atölye dönemine kayıt olabilmek için Garanti Bankası Cihangir Şubesi (575 Şube Kodu) 6697903 numaralı Cenk GENÇDİŞ adına olan hesaba (IBAN TR66 0006 2000 5750 0006 6979 03) atölye ücreti olan 120 TL'yi  yatırıp dekontu info@fototrek.com adresine mail olarak göndermeniz yeterlidir. Dekontu bankadan direkt olarak değil, iletişim bilgilerinizi ekleyerek kendi mailinizden göndermeniz gerekmektedir.