Anasayfa / Çocuklar İçin Fotograf

COCUKLAR ICIN FOTOGRAFCILIK ATOLYESI (9-12 YAS)

Bu atölye programında çocuklar yaklaşık 4 saatlik program ile fotograflı - sanatlı bir hayatın ilk adımlarını atacaklar.

Bu atölye çalışmasında çocuklar fotograf makinelerini tanıyacak, farklı objektiflerin konulara nasıl etki ettiğini öğrenecekler. Işığın estetik kullanımını bol örnek fotograf üzerinde görecek olan arkadaşlarımız farklı fotograf konularının (portre, manzara, mimari vb.) çekim ipuçlarını yine örnek fotograflarla işleyecekler.

Basit de olsa bir fotograf makinesi ile atölye gelen arkadaşlarımızla (makinesi olmayanlar cep telefonu, tablet vb ile de katılabilir) Kabataş - Dolmabahçe - Gümüşsuyu rotasında yapacağımız küçük bir fotograf yürüyüşüyle konuştuğumuz konuları deneme şansları da olacak.

KONULAR - EN YAKIN DONEM - UCRET - KAYIT


YENİ ATÖLYE DÖNEMİ  YAKINDA DUYURULACAKTIR !
Cumartesi 11:00 - 15:00 saatleri arasında yapılan atölye çalışması toplam 4 saat olarak 1 günde tamamlanıyor.

Bu eğitimin toplam ücreti 120 TL'dir. Atölye çalışması 10 kişiyle sınırlıdır.

ÖDEME YÖNTEMLERİ
HAVALE / EFT İÇİN

Yapı Kredi Bankası Gümüşsuyu Şubesi (276 Şube Kodu) 51870515 numaralı OPUS NOESİS DANIŞMANLIK adına olan hesaba (IBAN TR67 0006 7010 0000 0051 8705 15) atölye bedeli olan 120 TL'yi yatırıp dekontu  info@fototrek.com adresine mail olarak göndermeniz gerekmektedir.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME İÇİN

Aşağıdaki butona tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir.Aynur SÖZERİ
M.Ü. İngilizce İktisat bölümünü bitirdi. Bankacılık sektöründe çalıştı. 2012’de hobisi olan fotografçılığı meslek olarak yapmaya karar verdi.
Temel eğitimini İFSAK’ta aldı; yanı sıra ileri fotografçılık, fotograf işleme teknikleri, ışıklandırma gibi eğitimlere de katılarak kendini geliştirdi. 2016’da ise New York Photography Institute’da Profesyonel Fotografçılık eğitimini tamamladı.
TEGV’de çocuk atölyeleri etkinlik fotografçısı, Soma’da Çocuk Olmak fotograf projesinde eğitmen olarak görev aldı. Halen çocuk, aile ve çocuk etkinlikleri fotografçılığı ile Digital SLR Photography dergisinde çevirmenlik yapmaktadır. Evli ve iki çocuk annesidir.