Çocuklar İçin Fotografçılık Atölyesi (9-12 yaş)


Seminer Tarihleri
Yeni atölye dönemi yakında açıklanacaktır.

C.tesi Saatler: 11.00-15.00

Seminer Ücreti

120 TL
4 saat eğitim
Açıklama

Bu atölye programında çocuklar yaklaşık 4 saatlik program ile fotograflı - sanatlı bir hayatın ilk adımlarını atacaklar.

Bu atölye çalışmasında çocuklar fotograf makinelerini tanıyacak, farklı objektiflerin konulara nasıl etki ettiğini öğrenecekler. Işığın estetik kullanımını bol örnek fotograf üzerinde görecek olan arkadaşlarımız farklı fotograf konularının (portre, manzara, mimari vb.) çekim ipuçlarını yine örnek fotograflarla işleyecekler.

Basit de olsa bir fotograf makinesi ile atölye gelen arkadaşlarımızla (makinesi olmayanlar cep telefonu, tablet vb ile de katılabilir) Kabataş - Dolmabahçe - Gümüşsuyu rotasında yapacağımız küçük bir fotograf yürüyüşüyle konuştuğumuz konuları deneme şansları da olacak.

Ödeme Yöntemleri
  • Havale / EFT
    Seminer programına kayıt olabilmek için Garanti Bankası Cihangir Şubesi (575 Şube Kodu) 6697903 numaralı Cenk GENÇDİŞ adına olan hesaba (IBAN TR66 0006 2000 5750 0006 6979 03) seminer bedeli olan 120 TL'yi yatırıp dekontu info@fototrek.com adresine mail olarak göndermeniz gerekmektedir.
  • Kredi Kartı
    Aşağıdaki butona tıkladığınızda sizi iyziLink adımına yönlendirecek ve kredi kartıyla ödemenizi yapabileceksiniz.
    Lütfen dikkat ! Sahip olduğunuz kredi kartına göre taksitli ödeme seçeneği otomatik olarak açılacaktır. Taksitlendirme sebebiyle banka komisyonu oluşuyorsa ücrete eklenecektir.