Efes - Şirince - Bafa Gölü - Çomakdağ Köyü Yolculuğu
30 - 31 Aralık 2017 - 01 Ocak 2018


Yolculuk Tarihleri
30 - 31 Aralık 2017 - 01 Ocak 2018

Ara ulaşımlar, Bafa Gölü - Kapıkırı Köyü'nde konaklama, Agora pansiyonda 2 kahvaltı, Agora pansiyonda 1 öğlen yemeği, Çomakdağ Köyü'nde öğlen yemeği, 2 akşam yemeği, fotograf danışmanlığı, rehberlik, Bafa Gölü'nde tekne turu, seyahat sigortası seyahat ücretine dahildir. İstanbul - İzmir - İstanbul uçuşları, Şirince Köyü'nde kahvaltı, müze - ören yeri giriş ücretleri, yemeklerdeki içecekler, kişisel harcamalar ücrete dahil değildir.

Açıklama

Ege Bölgesi, antik yerleşimleri, doğası ve dağ köylerinde süren geleneksel yaşamı ile Türkiye’nin önde gelen fotograf ve yürüyüş platolarından biridir.

Ay Tanrıçası Selene’nin aşık olduğu yer Bafa Gölü, Romalılar için (M.Ö. 2. yüzyıl) Asya Başkenti Efes ve eski Rum evleri, ev yapımı şarapları ile ünlü Şirince, geleneklerini hala koruyan yörük köylerinden Çomakdağ...


30 Aralık 2017 sabahı erken saatlerde İzmir'e uçacak ve Şirince'de kahvaltımızı yapacağız. Efes Antik Kenti'ni gezdikten sonra Bafa Gölü kıyısındaki pansiyonumuza ulaşacağız. Cumartesi akşam ve Pazar günü Kapıkırı Köyü'nde yapacağımız çekim çalışmalarından sonra yeni yılı pansiyonumuzun yörede oldukça ünlü olan mutfağından özel yemeklerle karşılayacağız. Pazartesi günü Çomakdağ Köyü'ndeki fotograf çalışmamızın ardından tekrar İzmir'e geçerek İstanbul'a döneceğiz. Bu yolculuğumuz 12 kişiyle sınırlıdır.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için

Seyahat ücret ve detayları için lütfen info@fototrek.com adresine bir mail gönderin !

Seyahatlerimiz Patagonya Travel (A - 7987) tarafından düzenlenmektedir.
Bu seyahatimizde rehberlik / danışmanlığı Cenk GENÇDİŞ yapmaktadır.